IranTripWeb.jpg

Labas, aš Linas. Nekalbėsiu čia apie ilgametę savo patirtį ir nepasakosiu, kaip aš dievinu įamžinti jautrias akimirkas ir skruostu bėgančias džiaugsmo ašaras. Nesąmonė. Aš tiesiog mėgstu fotografuoti tikrus dalykus, įdomius žmones ir keistas vietas. Būna, žmonėms mano nuotraukos patinka.

Visada tikėjau, kad fotografija pirmiausia yra įvykio dokumentavimas ir patrauklus užfiksavimas, o ne jo sukūrimas. Fotografuodamas renginius, festivalius ir keliones įvairiems projektams supratau, kad geriausiai jaučiuosi ten, kur žmonės tiesiog gerai leidžia laiką ir yra savimi, užuot stengęsi pasirodyti kažkuo kitu. Taip jau keistai išėjo, kad prakaituoto dainininko šuolis į orą man visada bus artimesnis nei preciziškas lūpų papūtimas į objektyvą.

Paskutiniu metu vis didesnę mano gyvenimo dalį užima į kelionės į ne visai įprastas vietas, nuolat bandant išsiaiškinti, kas slepiasi už artimiausio kampo. Visada stengiuosi į nuotykį kartu reportažu pasiimti ir savo blogo skaitytojus.

Randi bendrų požiūrio taškų? Visada maniau, kad žmonės daug praranda nutylėdami ir nurašydami savo idėjas. Jei tau kyla fotografinių minčių, kad ir kokių beprotiškų, prie kurių įgyvendinimo galėčiau prisidėti – bendra(darbia)ukim.